Profil firmy

Společnost SENSES PLUS s.r.o. byla založena 13. září 2000 (zápis do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 22899) transformací z firmy SENSES CZ, spol. s r.o., vzniklé v roce 1995. Hlavní náplní firmy po transformaci byl prodej počítačů COMFOR, počítačových komponent a příslušenství. Po převedení výroby PC COMFOR (původně PC ESCOM Brno) do AT Computers, a.s. bylo zaměření firmy směrováno na řešení kompletních dodávek „na klíč“. V rámci těchto zakázek byly řešeny projekty počítačových učeben a zakázkového vybavení firem. V roce 2002 byly nabídky firmy rozšířeny o audiovizuální techniku, větší sortiment notebooků, PDA spolu se zaváděním bezdrátových sítí. Spolu s prodejem zboží firma provádí servisní činnost, záruční, pozáruční servis a rekonfigurace PC přímo u zákazníka.

Od roku 2002 byla činnost SENSES PLUS s.r.o. rozšířena o divizi technika se zaměřením na technické poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví a energetiky v rámci spolupráce s významnými firmami (viz reference). Hlavním oborem divize technika je řešení problematiky v oblasti svařování, měření, zkoušení materiálů a vyhodnocování výsledků.

K výše uvedeným činnostem náleží i technické poradenství v oblasti výpočetní techniky, PC sítí a řešení hardwarových a softwarových problémů u zákazníka.